szkło hartowane

Jakie szkło hartowane na telefon wybrać?

W dzisiejszych czasach większość z nas nie wyobraża sobie życia bez telefonu. Co więcej, ogromna część osób nie rozstaje się z telefonem nawet na chwile! Wykorzystujemy go w głównej mierze do łatwego, szybkiego kontaktu ze znajomymi lub rodziną. Czasy, w których trzeba było czekać w kolejce do budki telefonicznej lub jedyną formą kontaktu były listy - na szczęście odeszły w zapomnienie! Obecnie możemy do siebie zadzwonić niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy, nawet jeżeli nasz rozmówca jest w całkowicie innym kraju. Aplikacje, takie jak messenger umożliwiają nam również rozmowy video w czasie rzeczywistym, dzięki któremu możemy na przykład uczestniczyć w konferencji czy szkoleniu online.

Kolejnym przeznaczeniem telefonu jest oczywiście rozrywka. Mamy tu dostęp do wszystkiego, co oferują zarówno wbudowane aplikacje, jak i cały Internet. Oferują między innymi gry, ale też umożliwiają korzystanie z serwisów VOD, takich jak Netflix, gdzie znajdziemy dziesiątki tysięcy filmów i kultowych seriali. Wielu z nas wykorzystuje telefony również do pracy, idealnym przykładem jest chociażby praca w call center, gdzie dobry telefon to podstawa, aby jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Rozwój technologii sprawił również, że coraz częściej używamy telefonu zamiast aparatu! Na przykład w urządzeniach Samsunga czy firmy Apple aparaty są na tak wysokim poziomie, że w zupełności wystarczą nawet do półprofesjonalnych zdjęć, szczególnie w kontekście prowadzenia swojego konta w social media.

Szkło hartowane - czy jest warte zakupu?

Zakup telefonu "z wyższej półki" wiąże się jednak z dość dużym wydatkiem, a średnie ceny smartfonów i tak z roku na rok potrafią rosnąć. Oczywiście argumentem, który przemawia za tym, że warto zainwestować w jak najlepszy telefon jest stosunek ceny - do jakości. Topowe urządzenia posiadają zarówno świetny aparat, jak i bardzo dużą wydajność. W zasadzie to płynność działania systemu oraz długość pracy na baterii w dużej mierze odróżnia te najtańsze telefony od te z górnej półki cenowej. Od ceny zależą również materiały i komponenty wykorzystywane do budowy smartfona. Im wyższa cena tym najczęściej na lepszą jakość możemy liczyć.

Skoro zakup telefonu możemy mocno odczuć po kieszeni, powinniśmy zrobić wszystko aby był to nasz smartfon na lata. Do dyspozycji mamy akcesoria związane z ochroną zarówno wyświetlacza, jak i obudowy urządzenia. Pamiętaj, że nawet bardzo drogie telefony nie wytrzymają bez szwanku upadku na kamień czy na beton.

Do ochrony wyświetlacza możesz wykorzystać folię ochronną bądź szkło hartowane. Folia zabezpieczy Twój telefon na przykład wtedy, kiedy masz tendencje do noszenia go w kieszeni. Dostający się tam piasek lub inne przedmioty, które przenosimy, takie jak klucze do samochodu - potrafią bardzo łatwo zarysować nasz ekran. Folia ochronna powinna ochronić nas przed większością tego typu uszkodzeń.

Szkło hartowane to już najwyższa półka ochrony wyświetlacza. Potrafi ona zabezpieczyć nasz telefon przy większości zarówno zarysować, jak i upadków. W sytuacjach kryzysowych może się zdarzyć tak, że stłuczone zostanie szkło, natomiast sam wyświetlacz pozostanie nienaruszony. Ochroną zewnętrzną zajmie się oczywiście etui, które skutecznie zabezpieczy obudowę naszego telefonu.

Jakie szkło hartowane na telefon wybrać?

Zastanawiasz się jakie szkło na telefon najlepiej kupić? Pamiętaj, że potrafi ono uchronić Cię przed kosztowną wymianą wyświetlacza, a więc nie warto w tym przypadku decydować się na najtańsze możliwe szkło - wątpliwej jakości. Jeżeli wahasz się nad decyzją, wyborem konkretnego modelu, możesz wykorzystać ranking szkieł hartowanych dostępne w Internecie. Dzięki temu zapoznasz się z opiniami Internautów, a więc w tym przypadku osób, które zakupiły i użytkują dane szkło. Będziesz mógł również sprawdzić na przykład, jaka marka znajduje się najwyżej w rankingu, a więc jest najchętniej wybierana wśród osób, które zakupiły nowy telefon, Dzięki temu podejmiesz świadomą decyzję zakupową!